AGROPENZION

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu v srdci Českomoravské vrchoviny ležící v obci Vatín v těsné blízkosti okresního města Žďár nad Sázavou vzdáleném 3 km. Vysočina aréna u Nového Města na Moravě, kde se nachází biatlonový a lyžařský areál je od penzionu vzdálena 12 km. 

Ubytování je ve čtyřech prostorných pokojích o kapacitě 2-5 lůžek, kde každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a tv. V penzionu je možnost využít společnou kuchyňku u apartmánů, nebo v přízemí ve společenské místnosti (základní potřeby k vaření, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, lednice). Wi-fi v celém objektu je samozřejmostí. 

Možnost parkování ve dvoře penzionu. Ve venkovních prostorách se nachází posezení s možností grilování. Možnost pronájmu jednotlivého pokoje, či celého objektu s celkovou ubytovací kapacitou 16 lůžek. Společenskou místnost lze využít k firemním přednáškám, besedám, večírkům, či oslavám.

CENÍK

Cena za osobu 

1 noc

600 Kč

Cena za osobu

2 a více nocí

500 Kč

Snídaně cena za osobu

Snídaně po předchozí domluvě

100 Kč

Pronájem společenských prostor pro firemní účely, oslavy, besedy (kapacita 40-50 osob)

Cena dle domluvy


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku do 48 hodin.