FARMA rodiny Hajátkových a Agropenzion Vatín

AGROPENZION

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu v srdci Českomoravské vrchoviny ležící v obci Vatín v těsné blízkosti okresního města Žďár nad Sázavou vzdáleném 3 km. Vysočina aréna u Nového Města na Moravě, kde se nachází biatlonový a lyžařský areál je od penzionu vzdálena 12 km. 

Ubytování je ve čtyřech prostorných pokojích o kapacitě 2-5 lůžek, kde každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a tv. V penzionu je možnost využít společnou kuchyňku u apartmánů, nebo v přízemí ve společenské místnosti (základní potřeby k vaření, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, lednice). Po domluvě možnost i využití výčepního zařízení na pivo.  Wi-fi v celém objektu je samozřejmostí. 

Možnost parkování ve dvoře penzionu. Ve venkovních prostorách se nachází posezení s možností grilování. Po domluvě je možné uvařit oběd, či večeři dle konkrétního přání.  Lze upéct pizzu, či chleba v peci na chleba. Možnost pronájmu jednotlivého pokoje, či celého objektu s celkovou ubytovací kapacitou 16 lůžek. Společenskou místnost lze využít k firemním přednáškám, besedám, večírkům, či oslavám.

CENÍK

Cena za osobu 

1 - 2 noci

700 Kč

Cena za osobu

3 a více nocí

500 Kč

V době trvání biatlonu v termínu 7.2.2024 - 18.2 2024 cena za osobu a noc i při více nocích

700 Kč

Snídaně cena za osobu

Snídaně po předchozí domluvě

120 Kč

Pronájem společenských prostor pro firemní účely, oslavy, besedy (kapacita 40-50 osob)

Cena dle domluvy

Pivní výčep

Na čepu nabízíme pivo Vorkloster z klášterního pivovaru Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova

 

Vorkloster klášterní výčepní

Vorkloster jantarový ležák


Po předchozí domluvě lze zajistit dle přání zákazníka i jiné druhy piva z nabídky pivovaru Vorkloster


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku do 48 hodin. 

FOTOGALERIE